5 rzeczy, które warto zrobić w Dniu Kobiet

8 marca zbliża się wielkimi krokami. Nie znam kobiety, której nie ucieszył by drobny gest życzliwości, bukiet kwiatów albo zabranie na fajną randkę. Na pewno są wyjątki, ale to chyba nadal zdecydowana mniejszość 🙂

 
 


 

5 rzeczy, które warto zrobić w Dniu Kobiet

1. Nie zapomnij

Brzmi banalnie, ale taka prawda. Nie wszyscy pamiętają, nie mówiąc już o wcześniejszym przygotowaniu. Zapisz sobie datę w kalendarzu, ustaw przypomnienia i poświęć chociaż dzień przed wydarzeniem by zastanowić się co zrobisz, kupisz i powiesz. Tylko zaplanowane działania przynoszą efekty, chyba że jesteś naprawdę dobry w improwizacji i partnerka lubi niespodzianki. Chaos i działanie w pośpiechu potrafią wprowadzić tylko większe zamieszanie i odwrotny od zamierzonego efekt.

2. Wyjdź ze strefy komfortu

Zrób dla swojej partnerki coś, czego zupełnie się nie spodziewa. Kwiaty, czekoladki, kolacja to w 80 % „standardy” jakich można spodziewać się w Dniu Kobiet i których także spodziewa się Twoja partnerka. Zrób coś, czego byś się po sobie nie spodziewał, a co będzie wyjątkowe dla Twojej kobiety. Pewnie Ty nie trawisz komedii romantycznych, a Ona wręcz przeciwnie. Z drugiej strony, gokarty lub strzelnica też nie są złym pomysłem, choć tu warto dodać element romantyczny przed/po atrakcji. To w końcu święto kobiet, a nie faceta z kobietą 🙂 Robienie czegoś poza strefą komfortu nie tylko wzmacnia relacje, ale pozwala na poznanie się na nowo w zupełnie innej odsłonie.

3. Ubierz się jak milion dolarów

Wielkim i pozytywnym zaskoczeniem będzie… ubranie się w swoje najlepsze ciuchy. Kwiaty, super niespodzianka czy inne rzeczy nie będą miały tak wielkiego znaczenia jak oddanie szacunku swojej partnerce w postaci dobrej prezencji. Efekt podziwu gwarantowany 🙂

4. Zaproś ją do wspólnego losowania

Jeżeli wymyślanie bądź dopasowanie prezentu sprawia Ci dużo trudności i sam nie wiesz, która z form będzie najlepsza dla Twojej partnerki, zaproponuj losowanie. Wypisz kilka opcji/pomysłów spędzenia czasu bądź prezentu, wcześniej uprzedzając partnerkę, że będzie to zrealizowane z nią i zorganizuj małe losowanie. Element wspólnego odkrywania i robienia rzeczy razem, buduje relacje i wzmacnia poczucie przynależności do partnera/partnerki.

5. Bądź wyjątkowy

W tym co robisz, mówisz, w tym jak wyglądasz bądź wyjątkowy i traktuj drugą osobę w ten sam sposób. Nie ma większej magii od miłości, bycia dżentelmenem i pokazania swoją postawą jak ważna jest Ta osoba.

A Ty, którą z tych rzeczy chcesz wprowadzić?

Czekam na Twoje wrażenia i opinie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *