Pakiety dla Twojego biznesu

HERE WILL BE ENGLISH VERSION

"Czy pilot leci z nami"

10 godzin sesji + 2 darmowe spotkania

Opis przebiegu procesu

Mapę myśli

W procesie "Czy pilot leci z nami" przyjrzysz się swoim dążeniom i planom. Odkryjesz szerszą perspektywę dla siebie i firmy. Będziesz umiał określić wizję i wartości.Dokonasz niezbędnych, wymagających natychmiastowej interwencji zmian, które usprawnią procesy w firmie.

"Miękkie lądowanie"

20 godzin sesji + 3 darmowe spotkania

Opis przebiegu procesu

Mapę myśli

2 telefoniczne konsultacje po skończonym procesie

W procesie "Miękkie lądowanie" przejdziesz krok po kroku wszystkie aspekty dotyczące usprawnianiu procesu wewnątrz organizacji. Zobaczysz z szerszej perspektywy bilans zysków i strat. Będziesz wiedział jak postępować procesowo. Wypracujesz metodę jak reagować w obciążających Cię sytuacjach. Zapanujesz nad rzeczami i zadaniami, co usprawni Twoje funkcjonowanie w pracy i przełoży się na życie osobiste.

"Jesteśmy na miejscu. Pilot był z nami."

30 godzin sesji + 4 darmowych spotkań

Opis przebiegu procesu

Mapę myśli

3 h szkolenie wewnątrz firmy

W procesie "Jesteśmy na miejscu. Pilot był z nami" przejdziesz Ty i Twoja organizacja bardzo szczegółowa analizę kondycji zasobów własnych, kontrahentów biznesowych oraz zdefiniujesz dalszą wizję na najbliższy czas.Będziesz świadomy, sprawczy i pełen wiedzy jak, po co i dlaczego- w ramach powierzonych Ci kompetencji. Odkryjesz siebie i swój potencjał.Staniesz się liderem, który jest pełen zasobów.Cały proces będzie intrygującą podróżą w której doświadczysz wiele emocji, walki ale i szczęścia które będzie się odzwierciedlać w Twoim życiu.


Indywidualna sesja trwa ok 60 min i jest płatna wg standardowej stawki.
Sesje odbywają się z częstotliwością od tygodnia do trzech w zależności od potrzeb.
Każdy proces wyceniam indywidualnie.