Małgorzata Wiktoria Deputat

Jestem właścicielem firmy Coaching&Consulting, która zajmuje się coachingiem biznesowym oraz personalnym. Firmę stworzyłam z myślą o małych i średnich firmach oraz osobach indywidualnych, dla których coaching może być rozwiązaniem ich problemów.

Posiadam certyfikat CoachWise Essentials i jestem w trakcie akredytacji ICF (International Coach Federation) jako coach ACC. Od 10 lat jestem związana z sektorem B2B. Pełniłam funkcje managerskie oraz wdrażałam innowacyjne programy w firmach. Współpracowałam z takimi firmami PKP Cargo, Shell, E.Blikle, Swarovski i wiele innych.

Od kilku lat staram się inspirować i dzielić się wiedzą z przedsiębiorcami oraz właścicielami firm, pomagam wykorzystać drzemiący w nich potencjał. W pracy zawodowej cenie sobie etykę zawodową, profesjonalizm i bycie sobą. W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną i uwielbia muzykę, którą w wolnych chwilach tworzę wraz z mężem. Ponadto lubię sushi w domowym zaciszu, operę oraz wieczory spędzone w gronie rodziny i przyjaciół.